Haber

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Şahin, İzmir Mitingine Katılanlara Hakaret Etti

AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, Millet İttifakı mitingine katılan vatandaşlara hakaret etti. Şahin, “Sizin gibi şerefsizlere bu millet fırsat vermedi, bundan sonra da vermeyecektir. Dün olduğu gibi 14 Mayıs’ta da size öyle bir vuracağız ki bir daha sırtınızı doğrultamayacaksınız!” söz konusu.

AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin, Millet İttifakı’nın mitingine katılan vatandaşlara sosyal medya hesabından hakaretler yağdırdı.

Mitinge gidenlerin görüntüsünü paylaşan Şahin, “Görünüşe göre İzmir’de bir grup Millet İttifakı militanı mitinge gidiyor, yatak odalarından HDP’yle çıkıyorlar! Bu millet sizin gibi şerefsizlere fırsat vermedi, bundan sonra da vermeyecektir. Küfürler savursan da, kendini parçalasan da gidilecek yer PKK’nın kucağıdır! Dün olduğu gibi 14 Mayıs’ta da öyle bir vuracağız ki sırtınızı asla doğrultamayacaksınız!” dedi.

Sefa Şahin’in paylaşımı ?

Şahin, daha önce “Devlet istifa” sloganları atan Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarına, “Köpekleri ödeyin, şerefsizleri sattınız. Size güneş doğmaz” diyerek hakaretler yağdırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu