Haber

Antalya Büyükşehir Işıklar Gençlik Ofisi açıldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in şehrin farklı noktalarında ‘Gençlik Ofisi’ kurma projesi kapsamında ilk Gençlik Ofisi Işıklar’da açıldı. Gençlik Dairesi’ndeki ilk atölyede beyin sarsıntısı bölgesinde çocuklar için bez oyuncaklar yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan Işıklar Gençlik Ofisi kapılarını gençlere açmaya başladı. Karaalioğlu Kent Ömür Parkı’nda eski açık tribün altında hizmet verecek olan Işıklar Gençlik Ofisi genç misafirlerini bekliyor. Işıklar Gençlik Ofisi’nde gençlere yönelik eğitim toplantıları, seminerler, çalıştaylar gibi birçok etkinlik olacak.

TÜM GENÇLERİ BEKLİYORUZ

Işıklar Gençlik Ofisi Birim Sorumlusu Hande İnce, Önder Muhittin Böcek’in Gençlik Projeleri kapsamındaki ilk Gençlik Ofisi’nin açıldığını belirterek, “Gençlerle Güçlüyüz” dedi. gençlere verdiği değerin sonucudur. Bu ofislerde gençler için çeşitli aktiviteler olacak. Şehrin en işlek noktalarında açılan bu ofise tüm gençlerimizi bekliyoruz.

DEPREMDE ÇOCUKLAR İÇİN BEZ OYUNCAKLAR

Işıklar Gençlik Kolları’nda gerçekleştirilen atölye çalışmasına katılan Osman Karakulah, ilk etkinlik olarak bez oyuncaklar diktiklerini, gönüllüler ve ekip arkadaşlarıyla birlikte yaptıkları bu oyuncakları deprem bölgesindeki çocuklara ve çocuklara göndereceklerini kaydetti. Antalya’da misafirhanelerde kalan depremzedeler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu