Haber

Başak Dizer’in ‘Kıvanç Tatlıtuğ hakkındaki yorumları rahatsız edici mi?’ Sorusuna Muhteşem Cevap!

Marka elçisi oldukları bebek markasının davetinde kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantıda Başak Dizer, ‘Sn. Kıvanç, paylaştığında özellikle kadın hayranlardan binlerce yorum geliyor. Bu durum seni rahatsız ediyor mu?’ soru soruldu. Dizer de harika bir cevap verdi.

Türkiye’nin en çok konuşulan çiftlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, marka elçisi oldukları bebek markasının davetinde kamera karşısına geçti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan sevilen çiftimiz, çocukları Kurt Efe’nin büyüyünce oyuncu olmasına destek olduklarını söyledi. “Şu anda bir karar aldık, elbette değişebilir. Onun ülkemizde yaşayan milyonlarca çocuktan hiçbir farkı olmamalı. Anında alınan duygusal bir karar çünkü onun normal duygularla yaşamasını istiyoruz. Gelecekte büyüyor ve oyuncu olmak istiyor, elbette onu destekleyeceğiz.” söz konusu.

Eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un yürek ısıtan fotoğraflarını zaman zaman paylaşan Başak Dizer’e, Tatlıtuğ hakkında yapılan yorumlar da soruldu.

Başak Dizer, “Sayın Kıvanç’ı paylaştığınızda özellikle kadın hayranlarından binlerce yorum geliyor. Bu sizi rahatsız ediyor mu?” sorusuna muhteşem bir yanıt verdi.

‘Beni hiç rahatsız etmiyor, yoksa zaten paylaşmazdım. Çünkü onunla her bakımdan gurur duyuyorum… Yaptığı işlerle, mesleğiyle… Bu yüzden paylaşmadığım için çok mutluyum. “Hayranlarınızın olduğunun farkındayım, onlar benden önce de vardı ve her zaman da var olacaklar” dedi.

kalecikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu