Haber

Cihat Yaycı’dan dikkat çeken uyarı: Blinken pazar günü Türkiye’den bunu isteyebilir!

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’in Türkiye’ye geleceği öğrenildi. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın Amerikalı mevkidaşı ile görüşmesi sırasında İsrail’in Filistin’deki katliamlarını ele alması bekleniyor. ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’in Türkiye’ye geleceğinin açıklanmasının ardından ziyaretin içeriği kamuoyunda gündeme geldi.

“FİLİSTİNLERİ ALIN”

Eski Tuğamiral Cihat Yaycı, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’in Türkiye ziyaretine ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Ulusal Kanal’ın canlı yayın konuğu Cihat Yaycı, “Ziyaretin gecikmesinin altında yatan neden ‘Suudi Arabistan ve Mısır gibi Türkiye de Gazze’nin tahliyesine yardım etsin, yani Filistinlilerin bir kısmını da alın’ talebi olabilir.”söz konusu.

“ÜLKELERİNİ TERK ETTİKLERİ AN, DÜŞMANA TESLİM OLDUKLARI ANDIR”

Cihat Yaycı’nın Blinken’in Türkiye ziyaretine ilişkin açıklamaları şöyle:

ABD Dışişleri Bakanı Blinken’in Türkiye ziyareti iyiye işaret değil. Bu geciken ziyaretin nedeni, “Suudi Arabistan ve Mısır gibi Türkiye de Gazze’nin boşaltılmasına yardım etsin, yani Filistinlilerin bir kısmını da alın” talebi olabilir.

Zaten 8-10 milyon mülteci var. 500 bin de gelsin diyen varsa bilsin ki o bir kripto Siyonisttir, bir kripto FETÖ’dür, ABD ve İsrail’in hizmetkarıdır. Filistinlilerin de Türk Milletini örnek alması gerekir. Çanakkale Savaşları’nda ve Kurtuluş Savaşı’nda 12-13 yaşlarındaki çocuklar bile ön saflara çıkıp şehit oldular.

Ya ölürsün ama vatanını düşmana bırakmazsın. İnsan 3 şey için tereddüt etmeden ölür; Vatanı için, şerefi için, fazileti için! Biz Türk Milleti olarak bunu atalarımızdan öğrendik. “Filistinlilerin vatanlarını terk ettikleri an, vatanlarını düşmana teslim ettikleri andır.”

haber-cemisgezek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu