Haber

Kılıçdaroğlu: “Sözümüz Var; Nerede ve Hangi Alanda Adaletsizlik Varsa, Adaletsizliğe Karşı Ne Pahasına Olursa Olsun Hep Birlikte Mücadele Edeceğiz”

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa ve Adana programlarının tamamlanmasının akabinde; “Güne Bursa’da başladık, Adana’da tamamladık. Ülkemizde yaşanan tüm sorunları biliyoruz… Sözümüz var; nerede ve hangi alanda adaletsizlik varsa, adaletsizliğe karşı ne pahasına olursa olsun hep birlikte mücadele edeceğiz ve bu güzel ülkemizin her alanında adaleti sağlayacağız” iletisini yayınladı.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa ve Adana ziyaretlerine ait açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, toplumsal medya hesabından Bursa’daki kentsel dönüşüm mağdurları ile fotoğrafı, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde kanaat başkanları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir ortaya geldiği fotoğrafı ve Adana’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Çukurova Belediyesi’nin toplu açılış merasimine katıldığı fotoğrafı paylaştı. Kılıçdaroğlu, şu açıklamayı yaptı:

“Güne Bursa’da başladık, Adana’da tamamladık. Ülkemizde yaşanan tüm sorunları biliyoruz… Sözümüz var; nerede ve hangi alanda adaletsizlik varsa, adaletsizliğe karşı ne pahasına olursa olsun hep birlikte mücadele edeceğiz ve bu güzel ülkemizin her alanında adaleti sağlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu