Haber

Kocaeli’de Boşandığı Eşini Silah Zoruyla Yakalayıp Araca Bindirmeye Çalışan Firari Şahıs

Kocaeli’de boşanma sürecinde olan eşinin önünü kesen şahıs, tabanca zoruyla kadını araca bindirmeye çalıştı ve korkulu anlar kameraya yansıdı. Konuyla ilgili videoyu paylaşan kaçak adam, “Videoyu izleyenlerin çoğu bana hak vermiyor. Toplumda ‘Canavar’ olarak damgalandım. İşin doğrusu öyle değil. . Karım ve ailesi beni sömürdü.”

Olay, 2 gün önce Darıca ilçesi Osmangazi Mahallesi, Kuştepe Caddesi, Şehit Yakup Gitmez Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sadık Ş. boşanma sürecinde olan eşi E.Ş.Y.’yi bloke ederek tabanca doğrulttu. Kadını tehdit ve küfür eden Sadık Ş., boşanma aşamasında olan eşini zorla araca bindirmeye çalıştı. Market alışverişinden döndüğünde başına gelenlere şaşıran bayan, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Yüzünde cerrahi maske bulunan Sadık Ş., kadının otomobile binmemesi üzerine olay yerinden kaçtı.

beni sömürdüler

Konuya ilişkin görseli paylaşan Sadık Ş. 2 gün önce, aslında 8 yıl önce başıma bir olay geldi. Yıllar önce Suriye’den gelenlerle kardeş bir ailemiz oldu. Şu an evli olduğum eşimin ailesini kardeş olarak seçtim. Aile.Bütün yardımlarını yaptım.Kızlarıyla tanıştık,evlendik.Bu ailenin her türlü ihtiyacına,eksikliğine koştum.Bunu Allah ve insanlık rızası için yaptım.Olayın videosunu izleyenlerin çoğu beni tasvip etmedi.Toplumda ‘Kutsal Adam’ olarak damgalandım.İşin aslı bu kadar değil.Kadını da erkeği de hiçbir zaman koruyamayız.İki tarafı da dinlemek zorundayız. ki adalet yerini bulsun.Bu insanlara her türlü tıbbi yardımı koştum.Dediklerini yaptım.Eşim benimle ikinci kez evlendi.Şimdi üçüncü evliliğinden sonra 25 yaşında.Biz ahlak diyoruz,ahlak diyoruz.” onu kullanmanın ne demek olduğunu tahmin ettin mi? Bu aile beni sömürdüğü için 8 ay zorluk çektim. İstemenin sonu yok, onlar her günü Allah’tan istiyorlar.”

Polis ekipleri, firari şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. – KOCAELİ

haber-milas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu