Teknoloji

Megan Fox’un Nitara’sı Mortal Kombat 1’e Eklendi

Mortal Kombat serisinin yeni oyunuyla tanışmaya çok az zaman kaldı. 19 Eylül 2023 PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için Games ve NetherRealm Studios için satışa sunulacak oyun için Warner Bros. da tanıtımlarına devam ediyor. Yeni duyuruyla Megan Fox’un canlandırdığı Nitara, Mortal Kombat 1takımdaki yerini aldı.


İlginizi çekebilir:  Yeni Mortal Kombat 1 Fragmanı ile ikonik reklama saygı duruşunda bulunuluyor


Megan Fox’un Nitara’sı Mortal Kombat 1 ile geri dönüyor

Nitara aslında seriye yeni katılanlardan biri değil. Onu ilk olarak 2002 yılında çıkan Mortal Kombat: Deadly Alliance’da görmüştük. Daha sonra Mortal Kombat: Tournament Edition ve Armageddon’da bizzat yer almış, Mortal Kombat: Deception ve 11 oyunlarında da temsil edilmişti. Mortal Kombat 1 ile sahneye geri dönüyor ve oynanabilir bir karakter olarak dövüş ekibine katılıyor.

Amerikalı ünlü oyuncu Megan Fox’un canlandırdığı Nitara hakkındaki duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yayınlanan basın açıklamasında Mortal Kombat oynayarak büyüdüğünü ifade eden Fox, yeni oyunda bir karakteri seslendirdiğine inanamadığını ve bunun kendisi için bir onur olduğunu ekliyor.

Bir vampir olan Nitara, ırkını korumaya çabalıyor. Diyelim ki bu yolda rakiplerine karşı kullanabileceği pençeleri, keskin dişleri ve uçma yetenekleri var.

dumlupinarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu