Haber

Oğuzhan Uğur’a neden dava açıldı? Oğuzhan Uğur Olayı Nedir, Neden Dava Açıldı?

Deprem sonrası dönemin en çok dikkat çeken isimlerinden biri de sosyal medya fenomeni ve sanatçı Oğuzhan Uğur oldu. Son yıllarda kurucusu olduğu BaBaLa TV bünyesinde yaptığı siyasi yayınlarla izleyici kitlesini artıran Oğuzhan Uğur, Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile birlikte hayır işlerini üstlenmiş ve sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmıştır. sosyal medya. Ünlü isim hakkında bugün soruşturma başlatıldı. Peki Oğuzhan Uğur’a neden dava açıldı? Detaylar burada…

Kahramanmaraş depremi sonrasında hem sahada hem de afet bölgelerine yönelik yardım kampanyalarında aktif olarak çalıştığını gördüğümüz Oğuzhan Uğur ve grubu, halen desteklerini sürdürüyor.

Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP derneği ile birlikte ekibi BaBaLa TV ile birlikte gündeme gelen Oğuzhan Uğur, sosyal medyada olay olmaya devam ederken paylaşımlarına ara vermeden devam etti.

Toplanan bağışlarla ilgili yorumların yanı sıra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Oğuzhan Uğur hakkında soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Oğuzhan Uğur’a neden dava açıldı? Oğuzhan Uğur’a Neden Dava Açıldı?

Oğuzhan Uğur’un Hatay Antakya Yarseli Barajı’nın çatlayan duvarı yönünde yaptığı sosyal medya paylaşımının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın konuyla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

?

Söz konusu paylaşım BaBaLa TV hesabı üzerinden yapıldı.

Paylaşıldıktan sonra silinmiştir.

Oğuzhan Uğur daha sonra bu duruma tepki gösteren bir açıklama yaptı:

seferihisar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu