Haber

Osman Özköylü: “Bazıları dışarı çıkmamızı istemiyor”

Çaykur Rizespor maçında 3 penaltı ve hakem kararlarına tepki gösteren Pendikspor Teknik Müdürü Osman Özköylü, “Birileri gitmemizi istemiyor” dedi.

Spor Toto 1. Lig’in 35. haftasında Pendikspor, Çaykur Rizespor’u 3-2 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Pendikspor Teknik Müdürü Osman Özköylü, “Böyle bir takıma sahip olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Ligde hedeflerimize ulaşmamızda bize yardımcı olan oyuncularımı tebrik ediyorum. İzleyen herkesin keyif aldığını düşünüyorum.” Sağolsun Volkan hoca da bunda katkıları oldu”Oyunu güzelleştirmek adına. Sonuçta ilahi adalet var. tezahür etti. Bu yüzden çok mutluyum. Maça çok iyi başladık ama çok kolay geriye düştük. Pozisyona giren ve rakibini sahadan silip süpüren bir Pendikspor vardı. Bunun ikinci yarıda da devam etmesi normaldi. “Oyunda daha üretken ve daha hırslı olmaları rakibin üstün olmasına neden oldu. Akıcı oyunda çok fazla durum yoktu. Topu tutamadık. Benhur, Amilton ve Olavoyin performansları ile bize zorluk çıkardılar. dedi.

“Volkan Bayarslan hakkında söylediğim tüm sözleri geri alıyorum”

Mücadelenin hakemi Volkan Bayarslan’ın ikinci yarıda kötü bir yönetim sergilediğini vurgulayan Özköylü, “2. yarının ilk 5 dakikasında 4. hakeme söyledim Volkan hoca maça kötü başladı. Tüm kararlar başladı. Rizespor’dan yana olmak.Hakem açısından bu maçın gidişatı pek iyi görünmüyor.İyi bir yansıma olmayacağını söyledim.Volkan hocam ne kadar haklı olduğumu gösterdi bana. Haklı olarak bakıyorum. Kaçırdıkları penaltılar penaltı olabilir mi? Olabilir. Ama 1. penaltı uzaktan da yakın değil. Bir şeyler yaratmaya çalıştılar. Maçın başında Volkan Bayarslan’a dedim ki. Adını duydum, içim rahatladı, adaletine güveniyorum. Bu maçı yönetecek olmanız bizim için büyük şans.” Çok çalışıyoruz, çok çalışıyoruz. Bir kariyerimiz var, kazanacak paramız var. Bugün kaybedersek play-off’ları kaybedebiliriz. Bu travmayla birlikte sahada yanlış olan ne varsa yapılmalı” şeklinde konuştu.

“Birisi dışarı çıkmamızı istemiyor”

Pendikspor’un emeklerine saygı duyulmasını istediklerini ifade eden Özköylü, sözlerini şöyle tamamladı:

“İlk yarı mükemmel oynadık, ikinci yarıda hatalar yaptık. Bu eksiklikler sonucu maçı kaybedebilirdik. Ancak biri hakemlere ne yaptığınızı söylesin. Ancak çok emek var. ve buraya yatırım.lütfen yalvarırım saygı gösterin başka bir şey istemiyoruz sadece oynadığımız grubun emeğine saygı duyulmasını istiyoruz biz bunun sonucunu getirmek istiyoruz bazıları istemiyor ‘Gitmemizi istiyorlar. O yüzden Rizespor’un gitmesini istiyorlar. Allah’ın adaleti bugün tecelli etti. Kazandık. Şimdi kovalayacağız, ikinci olmak için kovalayacağız. Yarışta daha güçlüyüz.” – İSTANBUL

uzunkopruhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu