Haber

Rıza Çalımbay: Emre gelmeden Uğur’u verme şansımız yok

Türkiye Kupası son 16 turunda Muhteşem Lig ekibi Sivasspor ile 2. Lig grubunda yer alan Karacabey Belediyespor karşı karşıya geldi.

Yeni Sivas 4 Eylül Stadı’ndaki zemin sorunu nedeniyle Kayseri’de oynanan mücadeleyi Sivasspor 3-0’lık skorla kazandı.

Karşılaşmanın ardından Sivasspor’un deneyimli teknik direktörü İşk Calımbay, Uğur Çiftçi’nin Galatasaray’a transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Çalımbay, Emre Taşdemir Sivasspor’a gelmezse Uğur Çiftçi’den ayrılmayacaklarını söyledi.

“Uğur Çiftçi gitmek istiyor”

Rıza Çalımbay, Uğur’un Galatasaray’a gitmek istediğini söyledi. “Uğur Çiftçi gitmek istiyor. Bana ve yönetime söyledi. Hedeflerinden biri de büyük takımda oynamak. Yolu açmak doğru olan yönetim izin verdi. Ancak gitme şansımız yok. Emre Taşdemir gelmeden Uğur Çiftçi’yi teslim edin! Böyle bir şey olmaz.”dedim.

“Emre Taşdemir bize gelirse muhtemelen kabul ederler”

Emre Taşdemir gelirse Uğur’u bırakacaklarını belirten Çalımbay, şöyle konuştu: “Olamaz! Uğur da bunun farkında. Uğur hırslı, istekli, istekli ve benim gibi Sivaslı. Ayrılmak kolay değil ama mesleği açısından çok değerli. uygun takım büyük takıma gidiyor süper taraftarlı bir gruba gidiyor 3 büyüklerden biri şu an bir şey diyemeyiz ama orası net değil Emre Taşdemir bize gelse en çok onlar gelir muhtemelen katılıyorum.”sözleri yaptı.

yildizeli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu