Teknoloji

The House of the Dead: Remake, PlayStation 5 Konsollarına Geliyor

 
Yayıncı Forever Entertainment ve geliştirici MegaPixel Studio, The House of the Dead: Remake’in PlayStation 5 konsollarına geleceğini duyurdu. Oyunun konsol versiyonu 20 Ocak’ta çıkacak.
 
The House of the Dead: Remake, Switch için ilk olarak 7 Nisan 2022’de yayınlandı. Daha sonra 28 Nisan 2022’de PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam ve GOG aracılığıyla) ve Stadia platformlarında yayınlandı. Daha sonra 23 Eylül 2022’de Xbox Series için piyasaya sürüldü.
 
1997 müstehcen oyunun yeniden yapımı
 
 
 
The House of the Dead: Remake, ilk olarak 1997’de atari salonu için piyasaya sürülen klasik raylı nişancı oyununun yeniden yapımıdır. Bu sürüm, çağdaş grafikler ve güzelleştirilmiş kontrollerle yepyeni oyunun aslına sadık bir oyun deneyimi sunuyor. Tek kişilik ya da iki kişilik co-op olarak oynanabilen bu yapım, oyunculara birden fazla son aktarıyor.
 
Oyunda çeşitli modlar bulunmaktadır. Bu modların başında ise fotoğraf modu, co-op modu ve dahası geliyor. The House of the Dead: Remake versiyonunda yeni bir oyuna başladığınızda karşılaşacağınız düşmanlar da değişkenlik gösteriyor.
 
The House of the Dead: Remake PlayStation 5 duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu