Haber

Wanda Nara, Mauro Icardi’nin açlıktan ölmemek için küçükken avlandığını söyleyerek ağzı açık bıraktı.

Mauro Icardi’nin tek aşkı Wanda Nara, La Nation’a verdiği röportajda kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı. Mauro Icardi ile olan ilişkisine değinen Wanda Nara, “Geçmişte daha çok kıskanıyordum” diyerek aralarındaki aşkın hala sıcak olduğunu söyledi. Mauro Icardi’nin mütevazı bir aileden geldiğini söyleyen Wanda Nara, söyledikleriyle hepimizi götürdü.

Kaynak: La Nacion

Wanda Nara, hayranlarıyla kurduğu özel bağla kendisini evinde gibi hissettiren Mauro Icardi hakkında söyledikleriyle gündeme geldi.

Çocuklarının okul için İstanbul’da olduğunu ve bir öğretmen evinde kaldıklarını söyleyen Wanda Nara, eşinin hayatından oldukça memnun olduğunu söyledi.

“Her şeyden önce Mauro’nun sahip olduğu kalbe ve onun ne kadar iyi bir insan olduğuna öncelik veriyorum.” Eşine olan sevgisini dile getiren Wanda, Icardi’nin geçmişinden de bahsetti.

“iPhone 15 çıktı ve her çocuğuna birer tane aldı. Mauro çok mütevazı bir aileden geliyor. Çocukken bana hep parası olmadığını, hatta yiyecek için avlandıklarını söylerdi.” diyerek hepimizi şaşırttı.

Küçükken parası olmadığı için avlanmak zorunda kalması kulağa ütopik gelse de Wanda Nara, Icardi’yi bu şekilde tanımlıyor.

1993 doğumlu Mauro Icardi, 2001 yılında İspanya’ya göç etmiş bir ailenin üyesi. Ülkesini terk etme nedeni ise işsizlik.

Wanda Nara’nın açıklamalarına ilişkin yorumlar şu şekilde oldu:

?

?

Bazıları Wanda’nın söylediklerine inanmasa da bizi gülümseten yorumlarda bulundular?

?

Belki balık tutuyordur?

?

Görgü tanıkları var, yakında fotoğrafı çıkacak orası kesin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu