Yaşam

Yargı 70. Bölüm One Piece İzle Ekranı: Yargı Son Bölüm One Piece Full İzle

Kanal D’nin rekor kıran dizisi Hakim, dün akşam 70. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Mercan’ı sonunda bulan Ilgaz ve Ceylin’in beklenmedik sınavları onları psikolojik olarak yıpratmıştı. Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Kıyamet’in yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kıyamet son bölüm tek parça tam ekran…

Yargı 70. bölümde; Artık mercan bulunmuştur. Mercan’ın keşfiyle başta Ilgaz ve Ceylin olmak üzere herkesin dünyası aydınlandı.

Ancak bu ailenin başı büyük dertte. Filiz, Mercan’ı bambaşka bir insana dönüştürmüştür. Ilgaz ve Ceylin’in artık kızlarıyla yeniden tanışması, onu anlaması ve yeniden aile olabilmek için büyük çaba sarf etmesi gerekmektedir.

Yekta ise Kadir’in her seferinde yarattığı karanlığa biraz daha batar.

Ama artık bir karar vermesi gerekiyor. Osman ise şu anda neye bulaştıklarını tam olarak anlayamıyordu. Bu sırada Can ve Çınar’ın da ağır görevleri vardır.

Öte yandan Merdan, Defne ile ilgili pek de iyi olmayan bir gerçeği araştırmaya başlar.

Nil’in Filiz ve Dilek’in belgesi için attığı adımlar ve doğuracağı sonuçlar herkesi şaşkına çevirecektir. Kimse böyle şeyler beklemiyor.

Kızının yokluğuyla sınanan Ceylin yepyeni bir savaşın içine düşmüştür.

En zor kısmı da bu, yani insanın kendisiyle olan savaşı. Ceylin ve Ilgaz, Mercan’ı bulduktan sonra derin bir nefes alsalar da yolculukları yeni başlamıştır.

Kızlarını Filiz’den fiziksel ve duygusal olarak ayırma süreci hiç de kolay olmayacaktır.

Bu son derece şiddetli bir süreçtir. Ama birlikte olmaları, ayağa kalkmaları ve kızları için her zamankinden daha sıkı mücadele etmeleri gerekiyor.

Kararın önceki bölümünde neler yaşandı?

Mercan’ı bulmak için çıktıkları yolculukta Ilgaz ve Ceylin’i bir kaza beklemektedir. Bir an önce kızlarına kavuşup güvenle kucaklaşmayı beklerken karşılaşacakları bu engel ve bundan sonra olacaklar ikisini de sarsmaya yetecektir.

Mercan’ın peşinde gerçeğin peşinde koşarken Eren’in kendi hayatına dokunan Dilek, gerçeği ve anlatılan detayların dünyasını paramparça etmeye yetecektir. Ceylin için elinden geleni yapmaya kararlı olan Yekta, istemese de bir kez daha karanlıkla ittifak yapmak zorunda kalacaktır. Osman ve Can’la iş yaparak Parla’nın gözünde parlamayı amaçlayan Çınar, yeni masada kendine yer bulabilecek mi?

Ilgaz ve Ceylin, Filiz’e ulaşmaya çalışırken Dilek tarafında ise beklemedikleri yeni bir işbirliğiyle karşılaşacaklardır. Mercan konusunda kendini affetmeyecekler listesinin başında yer alan Ilgaz ve kızını bulmak için her şeyi riske atan Ceylin için keyifli günlerin kapısı çok yakındır.

Yargı Bölüm 70 Tek Modül İzleme Ekranı

YARGI SON BİRİNCİ BÖLÜM MODÜLÜNÜ TAM İZLEYİN

habererenler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu