Teknoloji

Yeni STALKER 2 Fragmanı Yayınlandı

GSC Game World, yeni STALKER 2 fragmanı ile karşımıza çıktı. Uzun bir zamandan sonra, yılın büyük bir merakla beklenen oyununu yeniden görmek bizi heyecanlandırdı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: STALKER 2 Hikaye Uzunluğu Ne Kadar Olacak?


STALKER serisinin yeni oyunu, oldukça büyük zorluklar altında geliştiriliyor. Esasen 2010 yılında geliştirilmesine başlanan, ama bir süre sonra rafa kalkan devam oyunu, 2018 yılında geri dönüş yapmıştı. Aradan geçen zaman zarfında, başta Rusya-Ukrayna savaşının etkilediği geliştirilme sürecinde veri sızıntıları ve pek çok erteleme haberleri ile de karşılaşmıştık. Eğer bunlara bu yenisi eklenmez ise 5 Eylül 2024 tarihinde PC (Epic Games Store, GOG ve Steam) ve Xbox Series için satışa sunulacak ve aynı gün Game Pass kütüphanesine de eklenecek olan S.T.A.L.K.E.R.: Heart of Chornobyl için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Yeni STALKER 2 Fragmanı

Bir nevi televizyon reklamı tadında uzunluğa sahip olan ‘Not a Paradise’ (Bir Cennet Değil) isimli yeni fragmanda, ara sahnelere ek olarak, oyunda ziyaret edeceğimiz mekanların bir kısmı da ekranımıza geliyor. Bunların yanı sıra, atmosferden ve hikayeden de kısa kesitlere yer verilmiş iken, Ukraynaca seslendirmeyi de ilk defa duyma şerefine nail oluyoruz.

STALKER 2: Heart of Chornobyl Hakkında

Birinci kişi bakış açısın, simülasyonun ve korkunun daha önceden görmediğimiz bir karışımı olacak STALKER 2, Chernobyl, ihraç bölgesinde geçen çizgisel olmayan bir hikaye sunacak. Eski yerlerin yanı sıra yeni yerler de göreceğimiz senaryonun akışı boyunca seçimler de yapacakmışız ve bu seçimler hem kısa vadeli hem de küresel sonuçlara etki edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu