Teknoloji

Apex Legends: Ignite Bugün Yayınlandı!

Yepyeni içeriklere sahip Battle Pass ve yeni Legend Conduit ile, Apex Efsaneleri: Tutuştur oyuncuları heyecan verici bir mücadeleye davet ediyor.

Electronic Arts ve Respawn Entertainment, ödüllü FPS oyunu Apex Legends’ın son güncellemesi olan Apex Legends: Ignite’ı bugün oyuncuların beğenisine sundu. Yeni Legend Conduit ile oyuncular takımlarını destekleyebilecek ve bu yeni karakterin kalkan tabanlı yetenekleriyle daha ölümcül bir Storm Point’te savaşabilecekler. Oyuncu hesapları artık Çapraz İlerleme yeteneğine sahip tek bir ilerleme hattına sahip olacak ve bu, Savaş Bileti ile gelen ödüllerin tüm platformlardaki oyuncuların hesaplarında deneyimlenmesine olanak sağlayacak.

Yepyeni Ignite Battle Pass ile tüm Efsaneler, 50. seviyede Octane’nin Efsanevi “Tanrısal Hız” görünümüyle Elysium’a yarışabilir ve Conduit, Wattson ve Newcastle için Destansı görünümler alabilir. Yeni Skydive İfadeleri ile oyuncular, Haftalık Mücadeleleri tamamlayarak ve yeni sancak çerçeveleri, ifadeler, silah takıları, çıkartmalar ve daha fazlasını kazanarak hırslarını savaş alanına taşıyabilir ve ölümsüzlüğe yükselebilirler. Oyuncular, Apex Legends: Ignite’ın yeni Battle Pass ağacını fethederek Legends saflarına katılacak ve 100 ve 110. seviyelerde Reaktif “Grace of Odin” ve “Wrath of Fenrir” Rampage modelleriyle rekabetin kapılarını şık bir şekilde açacak.

Son olarak oyuncular Ignite Battle Pass veya Premium Paketi satın alarak ilk 25 seviyenin ve Rampart’ın Efsanevi “Sly Sovereign” ve Efsanevi “Gilded Age” Nemesis modelinin de aralarında bulunduğu içeriklerin kilidini açabilecekler.

Apex Legends: Ignite artık EA Uygulaması ve Steam aracılığıyla PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de çıktı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu