Haber

Hong Kong Disneyland, Noel Döneminde Özel Etkinlikler Düzenliyor

Hong Kong Disneyland, Noel devri için 18 Kasım 2022’den 2 Ocak 2023’e kadar sürecek “Bir Disney Noel’i” başlığı altında bir dizi aktiflik başlattı.

Tema parkından yapılan açıklamaya nazaran kimi geceler düzenlenecek olan “Disney Canlı Konserleri”, konukları tesis genelinde Noel büyüsünün tesiri altına alacak ve klasik müzikten sevinçli caza ve müzikal melodilere kadar uzanan bir seyahate çıkaracak.

Disney karakterleri Noel periyodunda hiçbir vakit eksik olmayacak. Duffy kümesinin hayranları için parkta “Duffy ve Arkadaşları Kış Harikalar Diyarı” isminde yeni bir sahne açıldı. Duffy ve arkadaşları burada kış kıyafetleri ile sürpriz şovlar yapacak.

Duffy’nin en yeni arkadaşı ve parkın en popüler idollerinden biri olan LinaBell’in birinci sefer katılacağı “Mickey ve Arkadaşları Noel Balosu” da başka özel etkinlikler ortasında yer alıyor.

Hayranların en sevdiği bir öbür aktiflik olan “Noel Dileklerinin Gerçekleştiği Ağaç Aydınlatma Töreni” geri dönecek ve her gece bir şanslı konuk özel bir ağaç aydınlatma anına liderlik etme bahtı yakalayacak.

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Hong Kong’dan bildiriyor. (XHTV)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu