Teknoloji

İddia: iOS 18’de Yapay Zeka Destekli Yaşam Koçu Olacak

ABD merkezli teknoloji devi elma birkaç hafta önce yeni patentleriyle haberimizin konuğu olmuştu. Hatırlayan okuyucularımız var; Apple’ın yeni patentleri, kullanıcıların giyilebilir teknoloji ürünlerini kullanmasına olanak sağlıyor. tüm vücut hareketlerini takip etmek Bu şekilde, daha iyi sağlık özellikleri oluşturmaya hizmet etti. Şimdi bu patentlerle bağlıYeni bir gelişme yaşandı.

Bloomberg’den Mark Gürman Apple’ın iOS 17 ve sonraki sürümlerdeki çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Deneyimli Apple analistinin iddiasına göre Apple, Sağlık uygulamasını ilk kez iOS 17 ile birlikte çıkacak olan iPadOS 17’de sunacak. Üstelik iOS 17, kullanıcıların hissel durumlar Takip edebilir. Ayrıca Apple’ın Sağlık uygulaması da iOS 17’den itibaren miyop gibi görünüyor. Görme bozuklukları Ayrıca tespit konusunda yardımcı olacaktır. Ancak tüm bunların ötesinde önemli bir nokta var.

iOS 18, Sağlık uygulamasında devrim yaratacak!

Mark Gurman tarafından yapılan açıklamalara göre Apple, özellikle iOS 18Gürman, Apple’ın gelecek yıl için büyük planları olduğunu söyledi. yapay zeka destekli yaşam koçuŞimdilik “Quartz” olarak kodlanan yeni özellik, insanların beslenme alışkanlıklarını dengelemek ve spor yapmaya teşvik etmek için değerli konularda kullanılacak.

Şu an için hiçbir şey kesinleşmemiş olsa da, Apple’ın yapay zeka destekli yaşam koçu, Apple Watch’tan veriler ışığında hareket edecektir. Bu, şirketin hareket izleme patentlerini nerede kullanacağını açıklamak için yeterli. Biraz beyin fırtınası yaparsak; Örneğin Apple’ın sanal yaşam koçu spor yaparken hareketlerimizi takip edecek ve hata yaptığımız bir noktada bizi uyaracak. Dolayısıyla tüketiciler bu işi sadece sağlıklı olmak ya da kilo vermek için yapmıyorlar. bilinçli bir biçimdebaşarmış olacaklar.

haber-koycegiz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu