Ekonomi

Koç Holding şirketlerinden Level, FaturaLab ile işbirliği yapacak

Koç Holding’in hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren şirketi Düz, FaturaLab ile yeni bir işbirliğine imza attı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yapılan işbirliği sayesinde Düzen, tedarikçilerine sunduğu erken tahsilat fırsatını yeni teknolojilerle daha etkin kullanabilecek.

İşbirliği sayesinde Düzez’in tedarikçileri, vadesi geçmiş fatura alacaklarını aynı gün, ihtiyaç duydukları anda ve ihtiyaç duydukları ölçüde tahsil edebilecek. Bu sayede şirketler işletme sermayesi stratejilerini piyasa koşullarına göre aktif olarak yönetebilecekler.

FaturaLab’ın finansal süreçleri kolaylaştıran ürünlerini kullanmaya başlayan Level, aynı zamanda platformdaki çeşitli araçlarla alternatif kaynaklar dağıtarak tedarikçilerinin ihtiyaçlarına da destek olmaya başlayacak.

“İşbirliği her iki tarafın da yararına olacaktır”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Level Mali İşler, Finans ve Uyum Genel Müdür Yardımcısı Serkan Keskin, finansal zorlukların tüm dünya ülkelerini tehdit ettiğini, markaların sermayelerini daha aktif ve daha aktif kullanmak istedikleri için alternatif fırsatlar aradıklarını belirtti. güvenli teknikler.

Keskin, “Bu noktada Düzen olarak bizim için önemli olan, güvenilir ve etkili alternatif çalışma yöntemleri sunan bir finansman platformuyla iş birliği yapmaktı. FaturaLab’ın sunduğu ayrıcalıklar sayesinde işletme sermayemizi daha etkin yöntemlerle yönetebiliyoruz ve aynı zamanda tedarikçilerimize erken tahsilat imkanı da sağlıyoruz. Bu çalışmamız “Birliğin her iki taraf için de hayırlı olacağını öngörüyoruz.” ifadelerini kullandı.???????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu